Slenderman! Chapter 1: Alone v7.00

آیا دنبال کننده سری بازی های ترسناک برای گوشی اندرویدی خود هستید ؟ اگر به بازی های ترسناک علاقه مند هستید به شما پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان Slenderman! Chapter 1: Alone را از دست ندهید . در این بازی یک مرد باریک و قد بلند وجود داشته که سعی می کند تا شما را دستگیر کند . ببینید تا چه مدت می توانید از دست این مرد قد بلند فرار کنید . دقت داشته باشید که شما باید  تمام تلاش و اهتمام خود را به کار برده تا به دستان این مرد نیافتید .  لازم به ذکر است که این بازی ممکن است با برخی از دستگاه های ARM6  سازگاری نداشته باشد .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع مشکلات مربوط به صفحه نمایش

رفع برخی اشکالات جزئی

بهبود عملکرد بازی

مجهز به آنفالویاب شوید
مجهز به آنفالویاب شوید با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی آنفالوکنندگان را شناسایی و حذف کنید. دانلود آنفالویاب اینستایار

دیدگاه ها

  • خیلی ترسناکه از این نظر که سلندر من ۱ ۲ ۳ خیلی بده وسلندر من شما رو دست گیر نمیکنه اون شما رو با هشت پای کمرش میکشه ه ه ه ه ه ه……….😨😨😨😨😨

  • خیلی ترسناکه!!!!اولش همچی آرومه ولی وقتی اولین برگه رو پیدا میکنی یهو اسلندر جلوت سبز میشه!!!من هم واسه pc شو دارم هم واسه اندروید ولی مال pc خیلی بهتره واسه pc آخر عاقبت داره ولی واسه اندروید همه ی برگه هاشو پیدا میکنی ولی چیزی نمیشه!!!یه سوال چطوری باید بدوی؟؟؟همش آهسته راه میره اسلندر میگیرتم!!!

  • پس کو دیتاش

  • ارزش دانلود داره، هیجانی هست ولی کمی کوتاهه، پیشنهاد می کنم چند بار بازی کنید و موقع راه رفتن اطراف رو زیاد نگاه کنید تا slender man رو ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید