آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

TimeSurfer v1.3.3

یک نیروی مخرب و اجتناب ناپذیر به وجود آمده که هدف آن تخریب جهان است ! اما تنها کسی که می تواند همه چیز را تغییر بدهد شما هستید . آیا می توان به شما امیداور بود ؟ آیا شما قادر خواهید بود تا زمان را به عقب بازگردانید ؟ کنترل های لمسی موجود در بازی TimeSurfer  بسیار ساده و روان بوده و می توانید به آسانی آن را انجام دهید . همچنین لازم به ذکر است که وجود تصاویر پر زرق و برق و گرافیکی هیجان انجام این بازی را دوچندان کرده است .

ویژگی های اصلی:

گرافیک پر زرق و برق بازی

گشت و گذار در کهکشان

بسیار زیبا  وهیجان انگیز

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود