آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Chronus Pro – Home and Lock widget v3.1.4

آیا مایل هستید تا صفحه نمایش خود را سفارشی سازید ؟ با استفاده از مجموعه ویدجت های Chronus Pro – Home and Lock widget  این امکان را خواهید داشت تا صفحه نمایش اسمارت فون اندرویدی خود را زیباتر کنید . ویدجت هایی نظیر آب و هوا ، تقویم و ساعت در اختیار شما خواهد بود . اگر مایل باشید این امکان را خواهید داشت تا از ساعت های آنالوگ و دیجیتال موجود در این مجموعه نیز استفاده نمایید . همچنین لازم به ذکر است که این اپلیکیشن مخصوص سیستم عامل اندروید 4.1 بوده و بر روی نسخه های پایین تر اجرا نخواهد شد .

ویژگی های اصلی:

وجود بهترین ابزار زیباسازی صفحه نمایش

وجود ویدجت تقویم و ساعت

وجود آیکان های آب و هوا

امکان تغییر رنگ فونت

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود