آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Goolo icons GO/Apex/Nova/ADW v2.5.9

اگر به دنبال آیکان های شیک و بی نظیر هستید پیشنهاد می کنیم که حتما مجموعه آیکان های Goolo icons را بر روی اسمارت فون اندرویدی خود نصب نمایید . این مجموعه شامل 840 آیکان شیک بوده که  به هیچ عنوان آن را از دست ندهید !  با هر به روز رسانی آیکان های جدیدی به این مجموعه اضافه می گردد . همچنین لازم به ذکر است که این آیکان ها بر روی لانچر های ADW  ، Apex  ، Go  ، Nova  ، Action  و Holo  قابل اجرا می باشند .

تغییرات نسخه اخیر:

حذف تمامی تبلیغات

رفع برخی اشکالات

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود