آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Shoot Many Robots v127434

اگر به دنبال بازی های هیجان انگیز هستید پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان بازی Shoot Many Robots را از دست ندهید . در این بازی شما در نقش Walter  و یا Tugnut بوده که بایستی تا آن جا که می توانید ربات ها را از بین ببرید . در طول مسیر ربات های بسیار زیادی بر سر راه شما قرار خواهند گرفت که بایستی تمامی آن ها را نابود کنید . همچنین لازم به ذکر است که برای نابودی ربات ها ، سلاح های بی شماری در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

ویژگی های اصلی:

نابود کردن تمامی ربات ها

به چالش کشاندن دوستان

محیط کاملا سه بعدی

وجود حالت بی پایان

گرافیک اچ دی

 

تغییرات نسخه اخیر:

بهینه سازی در برخی دستگاه ها

حذف برخی تبلیغات بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود