آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Poppet Dash v1.0.2

شما در اعماق سیاهچال به دام افتاده اید  و باید تمام تلاش خود را به کار برده و خود را این سیاهچال نجات دهید . در ابتدا بایستی سنگ های براق را جمع آوری نموده و سپس با گذراندن بیش از 30 مرحله از این جهنم تاریک فرار کنید . تمامی این ها در بازی Poppet Dash پدیدار می شوند .  دقت داشته باشید که ممکن است در طول مسیر با تله های متعددی رو به رو شوید . پس از گذشت از راه های پر پیچ و خم ، امتیازات بی شماری را کسب خواهید کرد . همچنین لازم به ذکر است که اگر مایل باشید این امکان را خواهید داشت تا نمرات به دست آمده خود را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

ویژگی های اصلی:

استفاده از سنگ های براق برای خرید سلاح

به اشتراک گذاری نمرات به دست آمده

بیش از 30 مرحله هیجان انگیز

کسب امتیازات بی شمار

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود