آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Adventures of Mosaika v1.0.3

داستان این بازی به این صورت است که شما به خواب عمیقی فرو می روید . ناگهان احساس عجیبی به شما دست می دهد . سپس از خواب برمی خیزید و وارد یک سرزمین جادویی می شوید . اکنون تمام حواستان بر روی نمادهای چوبی هک شده در شومینه ها می باشد . لامپ را روشن کرده و به آرامی به طرف جلو حرکت کنید . ناگهان وارد یک اتاق مرموز شده که در درون اتاق مصنوعات عجیب و غریبی وجود دارد که بایستی آن ها را مشاهده کنید . سپس یک ورق از روی زمین برداشته و در نهایت متوجه خواهید شد که نمادهای موجود در ورق و نمادهای موجود در اتاق و راهروها با هم در ارتباط هستند !

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود