آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Halloween Live Wallpaper 2013 – v1.1

بدون شک حتما تا به اکنون فیلم Halloween را تماشا کرده اید . اکنون این فیلم در قالب یک تصویر زمینه درآمده که می توانید آن را بر روی صفحه نمایش دستگاه اندرویدی خود قرار دهید . این لایو والپیپر تصویری از یک اتاق خواب ترسناک همراه با بارش باران را نشان می دهد . یک روح سرگردان  در این تصویر زمینه وجود داشته که این روح توسط مایکل مایزر گرفته شده است . رعب و وحشت را همراه با تصویر زمینه Halloween Live Wallpaper 2013 در گوشی اندرویدی خود تجربه نمایید .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

بهبود عملکرد تصویر زمینه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود