آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Ittle Dew v1.6

داستان بازی Ittle Dew درباره یک زن جسور بوده که پس از بیدار شدن از یک خواب طولانی خود را در یک جزیره عجیب و غریب می بیند . اما ناگهان متوجه این موضوع می شود که در این جزیره غارتگران و تبهکاران متعددی زندگی می کنند . وظیفه شما در این بازی این است که با حل پازل های متعدد به راز های این جزیره پی ببرید . دقت داشته باشید که گیم پلی این بازی فوق العاده اعتیاد آور بوده و هرگز از بازی کردن خسته نخواهید شد . همچنین لازم به ذکر است که گرافیک این بازی بسیار خوب می باشد .

 

ویژگی ها :

گرافیک بسیار خوب بازی

پیدا کردن اسرار جزیره

کاوش در جزیره

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود