آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pango Imaginary Car v1.1.1

آیا همیشه فکر ساخت یک خودروی پرنده را در سر می پرورانیده اید ؟ یک تانک رباتیک چه طور ؟ اگر می خواهید به رویاهای خود تا حدودی رنگ حقیقت ببخشید به هیچ عنوان بازی Pango Imaginary Car را از دست ندهید . در این بازی جذاب می توانید تمامی آن چیزی هایی که برای اختراع یک ماشین عجیب و قریب در سر دارید با یکدیگر آمیخته و خودروی رویای خود را بسازید . پس از آن نیز خواهید توانست با اتومبیل ساخت دست خودتان بازی نمایید ! حرکت کرده ، پرواز نموده و یا حتی قل بخورید . همچنین پس از ساخت ماشین تان خواهید توانست تصاویری از آن تهیه نموده و با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

ویژگی ها :
– بیش از 50 شی مختلف برای هر چه سفارشی تر نمودن اتوبمیل
– دستورالعمل ساده و بی آلایش
– قابلیت انتخاب بیش از 10 نوع وسیله نقلیه
– امکان تست کردن خودروی ساخته شده
– مناسب برای 4 سال به بالا
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود