Advanced Mobile Care v3.4.1

حجم اپلیکیشن هایی که کاربران اندروید بر روی دستگاه های خود نصب می کنند گاه آنقدر زیاد است که کنترل کردن همه ی آنها کاری سخت و دشوار خواهد شد . در این بین ممکن است بد افزار ها نیز جایی برای خود در میان برنامه های نصب شده بر روی اندروید تان پیدا نموده و اقدام به خرابکاری کنند . بنابراین نیاز به یک نرم افزار مراقب کننده از موبایل نظیر Advanced Mobile Care به شدت احساس می شود .

نرم افزار پیش رو به شما کمک می کند تا با بهره گیری از یک آنتی ویروس قدرتمند بلادرنگ تمامی فعالیت ها را زیر نظر گرفته و آنها را که مشکوک هستند شناسایی نمایید . افزون بر این با پاکسازی کامل مموری توسط ابزارهای مختلفی که در این اپلیکیشن فراهم آمده است خواهید توانست سرعت دستگاه خود را برای اجرای پردازش هایی مانند بازی های اچ دی که نیاز به منابع بیشتری دارند افزایش دهید . نمایش لیست اپلیکیشن هایی که از سرویس های هزینه بر نظیر پیامک و اینترنت استفاده می کنند نیز یکی دیگر از قابلیت های این برنامه است که می تواند به شما در جلوگیری از مصرف بیهوده شارژ حساب تان کمک های شایانی نماید .

افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار
  • عالی هست دمتون گرم دوستان حتما دانلود کنند من خیلی راضی هستم

  • این برنامه عالیه، حتماً دانلود کنید

  • اندروید جون دستت طلا بابا عجب برنامه ای دوستان پشیمون میشین اگه دانلود نکنین

  • سلام . اخر نفهمیدم انتی ویروسه یا بالا بردن سرعت گوشیه کدومش در ضمن من انتی ویروس کاسپر دارم اون باید حذف کنم یا اشکال نداره تو را هم داشته باشم؟

    • همه کاره ست

    • نمی شه عکس ها و فیلم هارو روی SD کارت ذخیره کرد؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود