آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بازی مدافع 2 آیکون

Defender II

بازی مدافع 2
4.2 (304106) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , دفاعی

Defender II یکی از جذاب ترین بازی ها در سبک برج دفاعی است که اکنون با بسیاری از قابلیت های جدید بازگشته است .

موج های گسترده دشمنان در حال حمله به قلعه شما هستند . آنها سریع حرکت می کنند ، ضربات سختی وارد می کنند و هیچ گاه نیز خسته نمی شوند . با این وجود ، مدافعان از همیشه قدرتمند تر هستند . تا زمانی که برج های جادویی در اختیار شما هستند می توانید با تلاش ، در برابر آنها بایستید . با لمس کردن صفحه می توانید اقدام به پرتاب نیزه نموده و دشمنان را از بین ببرید . از گذازه های داغ زمانی بهره بجویید که حجم زیادی از دشمنان در یک جا جمع گشته اند تا تلفات آنها افزایش یابد . سلاح ها و روش های متفاوت بیشتری نیز در بازی وجود دارد که می توانید از آنها برای انجام در دو حالت نبرد و محلی استفاده کنید .

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.4.8
  • اندازه : 13M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1399/02/16
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود