آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Tatsu: Challenge v1.04

Tatsu: Challenge یک بازی پازلی جدید است که به صورت اختصاصی برای دستگاه تاچ اسکرین شما طراحی گردیده است !

چگونه این بازی را انجام دهیم ؟

گوی های سه قلو از انتهای سمت چپ صفحه به سمت شما می آیند و وظیفه شما کشیدن آنها به سمت انتهای سمت راست بالای صفحه و ساخت اتاق برای آنها می باشد . هرگاه یک ردیف کامل شد ، ناپدید گردیده و شما امتیاز کسب خواهید نمود . گیم پلی ساده می نماید اما این سرعت عمل شماست که می تواند عامل پیروزی تان باشد چرا که در صورتی گوی ها در انتظار مانده و یک جا جمع شوند آنگاه پایان بازی رسیده است !

این بازی شامل 150 مرحله مختلف است که در 4 سختی مختلف قابلیت انجام دارند . سازگاری کامل با تمامی دستگاه های تحت اندروید و تاچ کنترل حساس از جمله دیگر ویژگی های این بازی است .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود