آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Web of Deceit: Black Widow CE v1.0.0 + data

 سوار بر قطار در مسیری بوده اید که به ناگاه از حرکت می ایستد و در Andville ، جایی که بیوه زن سیاه در آن نهفته است قرار می گیرید . او و یاران مکانیکی اش قصد گرفتن انتقام از همه کس و همه چیز را دارند .  چه چیزی باعث به وجود آمدن این حس شده است ؟ ریشه قدرت های عجیب و غریب او کجاست ؟
این ها سوالاتی هستند که می بایست در بازی Web of Deceit: Black Widow CE پاسخی مناسب را برایشان بیابید . این بازی نیز همانند سایر تولیدات BigFishGames در سبک هیدن آبجکت ارایه گردیده است که می تواند برای علاقه مندان به این ژانر هیجان انگیز باشد .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • عالیه حتما دانلود کنید.بازی فکری جالبی هستش
    روی نوت 2 راحت اجرا شد

  • سایت شما عالیه

  • Bazi bahalie hatman down konid bye

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود