آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Battery Stats Plus Pro v2.2

Battery Stats Plus نام نرم افزاری است که می تواند به شما در آگاهی یافتن از میزان مصرف انرژی توسط اپلیکیشن های مختلف نصب شده بر روی اندروید تان کمک کند . پس از اجرا این برنامه اقدام به جمع آوری تک تک اطلاعات مربوط به مصرف باتری بر اساس هر نرم افزار نموده و افزون بر این شما خواهید توانست میزان دقیق مصرف پردازشگر ، حالت استند بای ، شبکه ، GPS ، سنسور ها و … را نیز مشاهده کنید . با بهره گیری از قابلیت ابری این اپلیکیشن امکان مقایسه طول عمر باتری دستگاه شما و سایر دستگاه های مشابه شما برایتان فراهم خواهد شد .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود