آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

GoogleNowWallpaper HD v1.5.1

 GoogleNow یکی از سرویس های بسیار کاربردی گوگل است که شاید بتوان یکی از جنبه های زیبایی آن را بهره گیری از وال پیپر های مختلف و البته جذابش دانست . اگر شما محو تماشای این پشت زمینه ها شده اید پیشنهاد می کنیم از وال پیپر GoogleNowWallpaper HD که اقدام به نمایش مجموعه ای از این پشت زمینه ها برای هوم اسکرین اندروید شما می کند استفاده نمایید . این وال پیپر به صورت لایو طراحی نشده است اما می توانید در تنظیمات آن زمان های مشخصی را برای تعویض کردن عکس های پشت زمینه انتخاب نمایید تا هیچ گاه محیط کاربری تان یکنواخت نباشد .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود