آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Snowfall Live Wallpaper Full v2.27

 Snowfall Live Wallpaper نام وال پیپر لایوی است که بارش برف های زیبا بر روی درخت های کاج تزیین شده را بر روی صفحه نمایش اندروید تان به تصویر می کشد . مهم ترین ویژگی این وال پیپر لایو را می توان پویا بودن طراحی آن دانست ؛ بدین معنی که بر خلاف سایر گونه های موجود که اقدام به نمایش یک فیلم از پیش ساخته می کند این وال پیپر تصاویر خود را بر روی دستگاه شما رندر کرده و این قابلیت امکان استفاده در حالت های افقی و عمودی را برایتان فراهم می آورد و با هر اندازه صفحه ای نیز سازگار است .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود