آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Max Axe v1.3.4

 به Max Axe خوش آمدیدی !
در این بازی فوق العاده جذاب می بایست نقش مکس ، یک بربری دیوانه را بر عهده گرفته و تمام تلاش خود را برای نابودی همه چیز و البته به سرقت بردن غنایم بکنید ! از تبر پولادین خود برای ذبح حیوانات و نیز به سرقت بردن گنج ها استفاده کنید . با ثبت امتیازات خود به صورت آنلاین در تابلو امتیازات جهانی ، دوستان و سایر بازیکن های این بازی جذاب را به چالش دعوت کنید .

ویژگی ها :
– بهره گیری از گرافیک کارتونی
– کشیدن مسیر حرکت با استفاده از انگشت
– واکنش سریع
– محیط کاملا تخریب پذیر
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • آقایون سلام کسی هست که برنامه نویسی اندروید بلد باشه (یک سوال داشتم) ممنون

  • خوب بود ولی نه خیلی زیاد

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود