آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Crazy Fruit Dentist v1.2

آیا یک دندان پزشک حرفه ای هستید ؟ اگر این چنین است پیشنهاد می کنیم حتما بازی Crazy Fruit Dentist را بر روی اسمارت فون اندرویدی خود تجربه نمایید . در این بازی شما بایستی به وضعیت دندان افرادی که در طول روز به شما مراجعه می کنند رسیدگی کنید . توجه داشته باشید که گیم پلی این بازی فوق العاده هیجان انگیز بوده و مدت ها می تواند شما را سرگرم کند . میوه های متعددی در این بازی وجود داشته که می توانید مطابق با سلیقه خود آن ها را انتخاب نمایید . همچنین لازم به ذکر است که گرافیک بسیار عالی می باشد .

ویژگی های اصلی:

وجود ابزارهای مخصوص دندان پزشکی

وجود میوه های متعدد در بازی

گرافیک بسیار عالی و هیجانی

 

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

بهبود عملکرد بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود