آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Sinister Fate v1.19.1

Sinister Fate یکی از بهترین بازی های کلاسیک تولید شده برای دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی وظیفه شما به عنوان یک مبارز این است تا دشمنان خود را از میان برده و با حریفان رقابت کنید . بیش از 400 نوع سلاح و 50 مهارت منحصر به فرد در این بازی وجود داشته که می توانید در طول مراحل از آن ها استفاده نمایید . اگر مایل باشید این امکان را خواهید داشت تا تیم مورد نظر خود را سفارشی سازید .

ویژگی های اصلی:

در دسترس بودن 400 سلاح مختلف

وجود 20 دستاورد مختلف در بازی

وجود 50 سلاح در بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود