آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Oddy Smog’s Misadventure – v2.07

 در بازی Oddy Smog’s Misadventure شما بایستی با Oddy  دیدار کرده و تا آن جا که می توانید به او کمک کنید . او قصد دارد از همه چیز فرا کرده و یک زندگی جدیدی را آغاز کند . شما باید برای تحقق این هدف به او کمک کنید . تمام تلاش خود را به کار برده و او را از تاریکی نجات دهید . توجه داشته باشید که زندانیان موجود در این بازی ممکن است کمی برای شما مشکل ساز باشند ! از قابلیت اصلی این بازی می توان به وجود گرافیک بسیار خوب و جلوه های صوتی بی نظیر اشاره داشت .

تغییرات نسخه اخیر:

سازگار با دستگاه های بیشتر

رفع برخی اشکالات جزئی

حذف تمامی تبلیغات

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود