آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

QbQbQb v1.1

در این پست قصد داریم تا بازی QbQbQb  را به شما کاربران عزیز معرفی نماییم . اگر به زیبایی اهمیت می دهید بدون شک این بازی می تواند شما را خوشحال کند . توجه داشته باشید که گیم پلی این بازی فوق العاده هیجان انگیز می باشد . سیاره ها را بچرخانید و رنگ ها را با یکدیگر مطابقت دهید . اگر مایل باشید این امکان را خواهید داشت تا این بازی را به صورت انفرادی و یا با دوستان خود انجام دهید . با یکدیگر مبارزه کرده و سیاره های جدیدی را آزاد کنید .

ویژگی های اصلی:

انجام بازی به صورت انفرادی و گروهی

گیم پلی جذاب و هیجان انگیز

مبارزه با سایر سیاره ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود