آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pocket Trains v1.0.7.2

در بازی Pocket Trains  شما بایستی یک راه آهن برای خود ایجاد کرده و سپس قطارهای متعددی بسازید . مدیریت خطوط راه آهن را بر عهده گرفته و بر روی محموله های مهم جهان نظارت کنید . تمام تلاش خود را به کار گرفته و امتیاز کل راه آهن جهان را از آن خود کنید . پس از نصب کافی است قطعات لازم و کافی برای ساخت راه آهن را جمع نموده و سپس با خیال راحت آن ها را بسازید . به شما کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این بازی زیبا و جذاب را از دست ندهید .

ویژگی های اصلی:

ساخت راه آهن به کمک قطعات

گسترش امپراطوری راه آهن

 

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

حذف تمامی تبلیغات

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود