آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Flat-O Go Apex Nova Theme v3.5

آیا در صدد آن هستید تا آیکان های اسمارت فون اندرویدی خود را تغییر دهید ؟ اگر این چنین است پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان Flat-O Go Apex Nova Theme را از دست ندهید . این مجموعه شامل 850 آیکان با کیفیت اچ دی و 13 تصویر زمینه بسیار شیک بوده که می توانید آن ها را در صفحه نمایش دیوایس اندرویدی خود قرار داده و آن را زیباتر جلوه دهید . لازم به ذکر است که این مجموعه به صورت کامل با لانچر های Action  ، Apex  ، Nova  و Go  سازگاری دارد .

تغییرات نسخه اخیر:

اضافه شدن 30 آیکان جدید

رفع برخی اشکالات جزئی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود