آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Atomic Fusion v1.3

در بازی Atomic Fusion وظیفه شما این است تا عناصر شناخته شده جدول مندلیف را کامل نمایید . مطمئن باشید که یک ماده مرموز در بازی وجود دارد که دانشمندان هنوز موفق به کشف آن نشده اند . با سایر فیزیکدانان در سراسر جهان رقابت نموده و ببینید آیا می توانید عنصر کشف نشده را پیدا کنید یا خیر ؟ تمام تلاش و اهتمام خود را به کار برده و عنصر ناشناخته را پیدا کنید . از قابلیت اصلی این بازی می توان به وجود گیم پلی هیجانی و گرافیک بسیار خوب آن اشاره داشت .

ویژگی های اصلی:

گیم پلی هیجان انگیز و جذاب

پیدا کردن عنصر ناشناخته

بسیار زیبا و هیجانی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود