آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Hard Path v1.1.4

تنها با انگشت خود خط را امتداد دهید ! مسیر خود را انتخاب نموده و مهارت خود را بیازمایید . با استفاده از انگشتان خود یک خط را بر روی صفحه نمایش رسم نموده و به هدف مورد نظر خود برسید . توضیحات فوق مربوط به بازی Hard Path می باشند . این بازی شامل 130 مرحله هیجان انگیز بوده که بایستی آن ها را به اتمام برسانید . از موانعی که مانع رسیدن شما به هدفتان می شود عبور کنید و مهارت خود را امتحان کنید .

ویژگی های اصلی:

بیش از 130 مرحله هیجان انگیز

وجود دستاوردهای مختلف

به چالش کشاندن دوستان

گیم پلی شگفت انگیز

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود