آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Edgar Allan Poe: Morgue v1.0 + data

قتل وحشتناک و آدم ربایی در سردخانه رخ داده است و تنها شما می توانید قاتل را پیدا نموده و ماجرا را حل و فصل نمایید . تمام تلاش خود را به کار برده و خانواده قاتل را پیدا کنید . در ابتدا بایستی یک سرنخ از قاتل پیدا کنید . توجه داشته باشید که اشیاهای پنهان موجود در این بازی می توانند در پیدا کردن قاتل به شما کمک کنند . تمامی این ها در بازی Edgar Allan Poe: Morgue وجود دارند. از قابلیت اصلی این بازی می توان به وجود گرافیک بسیار خوب ، فضای مرموز و پر زرق و برق و گرافیک بسیار عالی آن اشاره داشت .

ویژگی های اصلی:

گرافیک بسیار خوب بازی

گیم پلی جذاب و هیجانی

پیدا کردن اشیا و سرنخ

یافتن قاتل داستان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • آقا من کاری ندارم بازی رو هم دان نکردم فقط میخواستم نظر اول بشممم

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود