آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Rocket ROBO v2.0 + data

در این پست قصد داریم تا بازی هیجانی Rocket ROBO را به شما کاربران عزیز معرفی نماییم . در وسط فضا ناگهان همه جا تاریک می شود . اکنون ستاره ها از آسمان ها ناپدید شده و هیچ نوع ستاره ای در آسمان دیده نمی شود . در این بازی شما در نقش یک ربات هستید که بایستی ستاره هایی که دیده نمی شوند را پیدا کرده و سپس آن ها را جمع آوری نمایید . ستاره ها را جمع نموده و آسمان را مجددا روشن کنید . توجه داشته باشید که این بازی شامل 57 مرحله هیجان انگیز بوده که مطمئنا شما را خوشحال خواهد کرد . تمام تلاش خود را به کار برده و ماموریت ها را به اتمام برسانید .

ویژگی های اصلی:

جمع آوری ستاره های گم شده

وجود محیط های سه بعدی

جلوه های صوتی بی نظیر

گرافیک بسیار عالی بازی

ارائه با گرافیک سه بعدی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود