آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Duel For Dragons Premium v1.0.4

در این پست قصد داریم تا بازی DUEL FOR DRAGONS PREMIUM را به شما کاربران عزیز معرفی نماییم . بدون اینکه از کشاورزی خسته شوید به زندگی خود ادامه دهید ! بیش از 24 اژدهای کوچک در این بازی وجود داشته که زندانی شده اند . اکنون وظیفه شما این است تا این موجودات کوچک و دوست داشتنی را آزاد کنید . تمام تلاش خود را به کار برده و چاره ای برای نجات آن ها بیاندیشید . هنگامی که احساس آمادگی کردید مهارت خود را در برابر دوستان امتحان نمایید . بهترین استراتژی ها را برای شکست دشمنان به کار ببرید .

ویژگی های اصلی:

در دسترس بودن 200 جواهر

وجود بیش از 30 دستاورد

حوادث خنده دار و جذاب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود