آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Adventure Town v0.10.0

 شهر رویایی شما توسط هیولاها غارت شده است . اکنون وقت آن فرا رسیده است تا قهرمانان خود را آماده نموده و شهر را بازسازی نمایید . تمام تلاش خود را به کار برده و نیروی تاریکی را از جهان محو کنید . توجه داشته باشید که در طول مراحل امتیازات متعددی به شما داده می شود . با پروردگار تاریکی ها مبارزه کرده و کارفرمایان تاریکی را از شهر خود در بازی زیبای Adventure Town بیرون کنید .

تغییرات نسخه 0.10.0 :

اضافه شدن طلاهای بیشتر

رفع برخی اشکالات جزئی

وجود اسلحه های جدید

بهبود عملکرد بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • بازیش که آنلاین نیست؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود