آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Buy Me a Pie! Grocery List Pro v1.6.6

آیا فردی فراموش کار هستید؟ فراموش میکنید چه چیز هایی باید بخرید؟ قیمت اجناس خریداری شده را خیلی سریع از یاد می برید ؟

اگر چنین است ، کافیست Buy Me a Pie! Grocery List Pro را نصب کنید . این نرم افزار با دارا بودن لیست خرید تمام چیز هایی که شما احتیاج دارید را یادداشت میکند و پس از خرید قیمت آن ها را نیز ثبت می کند .

ویژگی های اصلی:

هماهنگ سازی خودکار لیست خرید با دوستان یا اعظای خانواده

استفاده آسان حتی برای کودکان و سالمندان

قابلیت به اشتراک گذاری لیست ها از طریق اس ام اس , ایمیل و…

دارای قابلیت پیشگویی کلمه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود