آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

O Restaurante do Dr. Panda 2 v1.2

رستوران دکتر پاندا باز شده است ! اکنون وقت آن فرا رسیده است تا غذاهای متعددی نظیر پیتزا ، ماکارونی ، سوپ و … را درست کرده و به مشتریان تحویل دهید . اگر به نیروی کمکی احتیاج دارید کافی است یک بنر تبلیغاتی ایجاد کرده و سپس آشپزهای متعددی را استخدام نمایید . تمامی این ها در بازی O Restaurante do Dr. Panda 2 وجود دارند . مواد تشکیل دهنده پیتزا نظیر پنیر پیتزا ، گوشت ، خمیر ، فلفل و … را آماده نموده و به راحتی پیتزا درست کنید .

 

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

بهبود عملکرد بازی

سازگار با تبلت ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • چرا نصب نمیشه؟ روی لینک میزنم ولی یه برنامه دیگه نصب میشه لطفا رسیدگی کنید

  • چرا دانلود نمیشه؟ میشه کمک کنید؟

  • چطوری نصبش کنم؟ نمیشه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود