آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dual Survivor v1.0

دنیا در حال نابودی است و تنها کسی که می تواند آن را از نابودی نجات دهد شما هستید . اکنون همه امیدها به شماست . آیا می توانید جهان را از نابودی نجات دهید ؟ توضیحات فوق مربوط به بازی Dual Survivor می باشند . از مهارت خود استفاده نموده و بلوک های دشمن را از بین ببرید . لازم به ذکر است که اگر مایل باشید این امکان را خواهید داشت تا این بازی را با دوستان خود انجام داده و با آن ها رقابت نمایید . توجه داشته باشید که گیم پلی این بازی با تمامی بازی هایی که تا کنون انجام داده اید متفاوت خواهد بود چرا که این بار می بایست به صورت همزمان حواس خود را معطوف به حرکت دادن دو گوی نمایید و این چالش های بیشتری را پیش رویتان قرار خواهد داد !

 

ویژگی ها :

نابودی بلوک های دشمن

گرافیک بسیا خوب بازی

افزایش مهارت ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود