آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Kingdoms Defender v1.0

آیا به دنبال یک بازی جدید خوب در سبک دفاع از قلعه هستید؟ Kingdoms Defender گرافیکی خیره کننده به همراه ویژگی های برحسته جدیدی را ارائه می‌کند. با استفاده از ۱۸ سطح مختلف ارتقا، استراتژی خود را برای دفاع از قلعه برنامه ریزی کنید. با تسلط بر ۱۵ نقشه موجود، قفل‌های ارتقا را باز کنید تا برای نقشه آخر آماده شوید. با انتخاب هدف ها به صورت دستی، قدرت قلعه خود را افزایش دهید و با انبوهی از گروه های مختلف به همراه رؤسایشان مبارزه و از حمله آنها به قلعه جلوگیری کنید.

دیدگاه ها

پاسخ دهید