آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید

اسنوبورد دیوانه وار Crazy Snowboard Pro v1.1

اسنوبورد دیوانه وار  Crazy Snowboard Pro v1.1

نیازمندی ها : اندروید 2.0.1 و بالاتر

یک بازی ورزشی اکشن و کاملا 3 بعدی با 30 مرحله ، 24 ورزشکار و تخته و برترین بازی اسنوبورد گوشی های اندروید با بیش از 9 میلیون بازیکن در سراسر دنیا که برای گوشی های Xperia نیز بهینه سازی شده است.

– 11 تخته اسنوبورد جدید سامل تخته نینجا

– گرافیک 3 بعدی

– 30 مرحبه ، 24 راننده و تخته ، 16 حقه پرش های هوایی کاملا لمسی

– کتترل ابتکاری

– بهینه شده برای Xperia

hajm حجم : 23.34 مگابایت

password پسورد : www.androidha.com

download دانلود با لینک مستقیم

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود