آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Live Jellyfish v1.0

با استفاده از والپیپر زنده Live Jellyfish از عروس‌های دریایی اسرارآمیز موجود در اعماق اقیانوس لذت ببرید. اشکال و رنگ‌های زیبای آنها به همراه حرکت نرمشان شما را به دنیایی از آرامش می‌برد. این موجودات دوست داشتنی حتی به لمس شما به روش‌های منحصربه‌فرد خودشان واکنش نشان می‌دهند. علاوه بر لیست کاملی از تم‌های از پیش تنظیم شده، می‌‌توانید با استفاده از تنظیمات مختلف نور و رنگ تم خودتان را بسازید. این برنامه جالب ردپای کمی از خود بر روی رم سیستم برجای می‌گذارد و مصرف باتری آن نیز بسیار پایین است. این والپیپر زنده قابلیت اجرا بر روی جدیدترین تبلت‌ها تا گوشی‌های قدیمی را دارد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود