آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

FILA ICONS APEX/NOVA/ADW/GO v1.1.4

بیش از 1900 ایکان زیبا و منحصر به فرد در مجموعه FILA ICONS وجود داشته که می توانید آن ها را در صفحه نمایش گوشی قرار دهید . تمامی آیکان های موجود در این مجموعه برای این طراحی شده اند که شما هنگام کار کردن با دیوایس اندرویدی خود احساس راحتی نمایید . علاوه بر وجود آیکان های منحصر به فرد بیش از 10 تصویر زمینه هم در این مجموعه گنجانده شده که می توانید از آن ها استفاده نمایید . و در نهایت لازم به ذکر است که این آیکان ها به صورت کامل با لانچر های Action  ، Apex  ، ADW  ، Atom  ، Smart  و ADW  سازگاری دارند .

تغییرات نسخه اخیر:

اضافه شدن آیکان های جدید و متنوع

رفع برخی اشاکلات جزیئ

پشتیبانی از لانچر NOVA

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود