آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Hidden World v1.0.12 + data

در طول روز احساب عجیب و غریبی به شما دست می دهد ! در طول خواب شما ناگهان به یک سرزمین جادویی سفر می کنید . چشم خود را باز می کنید و خودتان را در مکانی عجیب و غریب می بینید ‍! چه کسی شما را به این سرزمین آورده و یا چه چیزی باعث شده تا شما به این جا بیایید ؟ لامپ را با احتیاط روشن کنید . با احتیاط بلند شده و سپس به سمت صدایی که از داخل اتاق می آید حرکت کنید . ناگهان شما یک جعبه جادویی را بر روی زمین مشاهده می کنید . نماد های مختلفی در داخل اتاق وجود داشته که با تماشای آن ها خاطرات قدیمی یادتان می آید . نفس نفس می زنید ، آرام باشید زیرا برای انجام این بازی بایستی کنترل خود را حفظ نمایید . توضیحات فوق مربوط به بازی O Mundo Oculto می باشند . لازم به ذکر است که گرافیک این بازی فوق العاده عالی می باشد . تمام تلاش خود را به کار برده و با پیدا کردن سرنخ ها و نمادها معماها و ماجراهای بازی را حل نمایید .

 

تغییرات نسخه 1.0.12 :

رفع برخی اشکالات جزئی

بهبود عملکرد بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود