آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

The Manhattan Project v5.0

در بازی The Manhattan Project بایستی قدرت نظامی خود را افزایش داده و بمب های متعددی را بسازید . جاسوسان را دستگیر نموده و سپس سرنوشت کشور را تعیین کنید . کارگران و مهندسان متعددی را استخدام کنید و سپس بر کار آن ها نظارت داشته باشید . مبارزان خود را انتخاب کنید و سپس نیروی نظامی کشور را گسترش دهید . پروژه های اختصاصی مربوط به بمب را فراموش نکنید ، زیرا اولویت اول شما ساخت بمب های قدرتمند با برد بسیار بالا می باشد . همچنین لازم به ذکر است که در صورت تمایل این امکان را خواهید داشت تا این بازی را با دوستان خود انجام داده و سپس با آن ها رقابت نمایید .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی بازی

سازگار با دستگاه های قدیمی

بهبود عملکرد بازی

دیدگاه ها

پاسخ دهید