آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Invaders! From Outer Space v1.1

آیا موجودات فضایی برای صلح و برقراری آرامش به زمین آماده اند یا خیر ؟ این پرسشی است که شما باید دنبال جواب آن باشید . آیا آن ها واقعا به این هدف آمده اند یا قصد دارند به طور کامل سیاره زمین را تخریب نمایند ؟ این بازی در واقع پاسخ کامل و قاطع کننده ای در مورد حمله مهاجمان در سال ۱۹۵۸ می باشد ! اکنون شما باید  ماجراها و حرف و حدیث های مربوط به این جنگ را حل کنید . توضیحات فوق مربوط به بازی Invaders! From Outer Space می باشند . تمام تلاش خود را به کار گرفته و از سرزمین های پدری خود دفاع نمایید . در صورت تمایل این امکان را خواهید داشت تا این بازی را با دوستان خود انجام داده و سپس با آن ها رقابت نمایید .

ویژگی های اصلی:

وجود ۲۰ مرحله هیجانی و منحصر به فرد

گرافیک خیلی خوب و جذاب

مبارزه آنلاین با دوستان

دیدگاه ها

پاسخ دهید