آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mini-U: Charmed v1.0 + data

Mini-U: Charmed یک بازی پازل ماجراجویی است که داستانی تأثیرگذار در مورد تعادل نور و تاریکی دارد. بازیکن در این بازی پازل‌های منطقی مختلفی را حل می‌کند تا اسرار نشانه‌های جادویی کشف شوند. با حل این پازل‌ها، موجودات زیبای افسانه‌ای آزاد می‌شوند. سبک پازل‌ها بر اساس وصل کردن نقطه‌ها به یکدیگر و دنبال کردن خطوط میانشان به روشی صحیح می‌باشد.

ویژگی‌ها:

گیم‌پلی بدیهی با یادگیری آسان

دارای جنبه آموزشی برای کودکان

دارای داستانی جادویی با پایانی زیبا

در میان 30 مرحله مفرح و اعتیادآور به ماجراجویی بپردازید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود