آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Skull Legends v1.3.2 + data

از برج های خود دفاع کرده و دشمنان را از پای درآورید . اسکلت ها و موجودات عجیب و غریب به صورت کاملا ناگهانی وارد شهر شما می شوند . در بازی Skull Legends وظیفه شما به عنوان یک قهرمان این است که با قدرت های منحصر به فرد خود دشمنان را تک تک از بین برده و برای همیشه آنان را نابود سازید . لازم به ذکر است که گرافیک این بازی به صورت کاملا سه بعدی عرضه شده است . بیش از 25 مدال مختلف در این بازی وجود داشته که بایستی آن ها را به دست آورید . سلاح های خود را انتخاب کنید و خودتان را برای یک نبرد سهمگین آماده سازید .

ویژگی های اصلی:

وجود 25 مدال مختلف در بازی

گرافیک خیلی خوب و جذاب

گیم پلی اعتیاد آور

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود