آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Trigger On The Road v1.0.4

Trigger On The Road یک بازی رانندگی ماجراجویانه است که سبک جدیدی را به شما ارائه می‌کند. در این بازی باید از مرحله‌های مختلف عبور کنید و با گذشتن از موانع غیرمنتظره متنوع، کلید طلایی را بدست بیاورید. در مراحل سخت بازی مهارت‌های رانندگی خود را محک بزنید و برای بدست آوردن تمامی جوایز بازی خود را به چالش بکشید.

ویژگی‌ها:

استفاده از موتور سه بعدی Unity برای گرافیک پیشرفته بازی

ارائه به‌روزرسانی‌های مرتب

می‌توانید تنظیمات مختلفی برای چرخ‌ها انجام دهید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود