آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Moto McSteed Motocross Racing v2.0.3

Moto McSteed Motocross Racing یک بازی موتورسواری جالب است که مانند موتورکراس سریع و خشن می‌باشد. در 54 مسیر چالش‌برانگیز در 3 سطح مختلف بازی کنید. می‌توانید در هر زمان، هر مرحله‌ای که خواستید را بازی کنید.

ویژگی‌ها:

عملکرد و سیستم تعلیق موتور واقع‌گرایانه

صداهای واقعی موتور

امکان کنترل به وسیله شتاب سنج و یا دکمه‌های بر روی صفحه

امکان تنظیم میزان حساسیت کنترل‌ها

قفل 5 وسیله جدید را برای تجربه بهتر باز کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود