آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mocha Telnet Full v2.1

برنامه Mocha Telnet به شما امکان می‌دهد تا بر روی گوشی و یا تبلت خود با استفاده از پروتکل‌های Telnet و یا SSH2 با یک سرور تل‌نت لینوکس و یا یونیکس ارتباط برقرار کنید. می‌توانید به یک سرور تل‌نت متصل شده و برنامه‌ها را در یک ترمینال VT220 اجرا کنید. با استفاده از این برنامه می‌توانید همه این کارها را طوری انجام دهید که انگار پشت سیستم خود نشسته‌اید، فقط بر روی صفحه نمایشی کوچکتر.

ویژگی‌ها:

پشتیبانی از همه ویژگی‌های استاندارد شبیه‌ساز VT220

امکاان استفاده از دوربین به عنوان اسکنر بارکد

قابلیت لاگین کردن خودکار

امکان تعریف کردن مقادیر دکمه‌ها

امکان تغییر رنگ

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود