آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Master Thief v1.61

Master Thief یک بازی به سبک حرکت مخفیانه است که از بازی‌های کلاسیک این سبک الهام گرفته شده اما دارای ویژگی‌های رقابتی نیز می‌باشد. این بازی جزو بازی‌های سریع به حساب می‌آید که وقت زیادی را از شما نمی‌گیرد، البته برای آنها که هدفی بیش از صرفاً برنده شدن در بازی دارند، چالش‌هایی را فراهم می‌کند تا از آن لذت ببرند. در این بازی باید پس از وارد شدن به محل مورد نظر با استفاده از حرکات مخفیانه و بدون توجه به هدف مورد نظر برسید و پس از دزدیدن آن، بدون اینکه متوجه شما شوند و دستگیر شوید از آنجا بیرون بیایید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود