آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dark Blue Glass icon pack v1.0

Dark Blue Glass icon pack یک مجموعه آیکان زیبای تیره به رنگ آبی است که با استفاده از آن می‌توانید ظاهر گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های اندرویدی خود را زیبا کنید. این آیکان‌ها دارای شکل مربعی می‌باشند و سبک طراحی آن‌ها شیشه‌ای است که باعث می‌شود ظاهری مدرن و تازه به دستگاه اندرویدی خود بدهید. این مجموعه آیکان با اکثر لانچرهای معروف مانند Go، Action، Nova، Apex و بسیاری دیگر سازگار است و به طور مرتب به‌روزرسانی می‌شود تا آیکان‌های بیشتری را در خود جای دهد و برنامه آن تغییراتی مثبت داشته باشد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود