آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Medieval Apocalypse v1.3.3 + data

Medieval Apocalypse یک بازی نقش‌آفرینی سه بعدی زیبا و اکشن است که بازیکن‌ها را به یک دنیای قرون وسطایی-آخرالزمانی می‌برد. شما در نقش شوالیه بازی می‌کنید و هدفتان این است که مأموریت‌های مختلف را به انجام رسانده و در برابر حملات گروه‌های زامبی دفاع کنید. به عنوان جایزه سکه و تجربه بدست می‌آورید که می‌توانید از آنها برای تهیه  تجهیزات و مهارت‌های بهتر استفاده کنید.

ویژگی‌ها:

گرافیک و محیط خیره کننده

شوالیه با قابلیت سفارشی‌سازی و ارتقاء

دارای بیش از 45 اسلحه و سپر مختلف

دارای بیش از 10 نوع زامبی با ویژگی‌های منحصربه‌فرد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود