آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Extreme Bike Trip v1.14.7

Extreme Bike Trip یک بازی موتورسواری دوبعدی بامزه است که در آن باید از موانع مختلف عبور کرده، آیتم‌های مختلف را جمع‌آوری کنید تا به مقصد برسید. زمان آن رسیده در حالت چند نفره بازی با دوستانتان به رقابت بپردازید! موتور مورد علاقه خود را از میان انواع مختلف انتخاب کرده و آن را با رنگ‌های دلخواه و آیتم‌های قدرتی سفارشی کنید.

 

ویژگی‌ها:

گیم‌پلی به شدت اعتیادآور

موتور خود را سفارشی کرده و آن را به دوستانتان نشان دهید

دارای 28 موتور مختلف از اسکوتر تا مسابقه‌ای

در مناطق خطرناک موتورسواری کنید

دارای دستاوردهای گوگل پلی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • وقتمو تلف کردم

  • به نظر من که بازی خوبی نیست.

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود