آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Lada Drifting v1.22

آیا تا به حال خواسته‌اید که خودروی لادای مخصوص به خود را طراحی کنید؟ با استفاده از بازی Lada Drifting این شانس به شما داده می‌شود تا لادای مدل 2107 و یا 2101 خود را سفارشی کرده و بر روی مسیرهای مختلف با آن دریفت انجام بدهید. می‌توانید با دریفت پول کسب کرده و از آن برای ارتقاء و تغییر رنگ لادای خود استفاده کنید.

ویژگی‌ها:

قطعات مختلف لادا را تغییر دهید

دارای 18 رنگ مختلف برای ماشین و رینگ

از بین 15 رینگ مختلف مورد دلخواه خود را انتخاب کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود